15. dubna: Kritické myšlení

Neohodnoceno

Lidé si mnohdy pletou kritické myšlení s běžnou kritikou. Co to ale ve skutečnosti je? A jak ho používat v běžném životě? Přednáška se na tomto Brunchi bude věnovat tomu, co může pomoci se zorientovat ve velkém množství informací a jak odhalovat chybné argumenty a názory, které nás mohou velmi často obklopovat.

Nabídka zahrnuje:

  • Účast na Business Brunchi
  • Virtuální kurz před akcí 
  • Microlearning a další průběžné materiály k tématu
1 802,90 Kč
Momentálně nedostupné

Business Brunch® je událost, při které se setkávají personalisté a manažeři z mnoha různých organizací. Každá akce obsahuje vystoupení řečníka k nějakému aktuálnímu nebo významnému tématu, a následuje diskuze a networking. Účastníci mají možnost poznat nové lidi a pohledy na řešení jejich současných problémů nebo výzev. Účastníci také dostávají předem k dispozici virtuální kurz, microlearningové materiály a další podklady, aby byli na probírané téma dobře připraveni a mohli si z něj odnést maximum.

Díky kvalitnímu obsahu a špičkovému technickému zázemí patří Business Brunch® k nejpopulárnějším a nejnavštěvovanějším setkáním personalistů a manažerů v České republice i na Slovensku. Agentura MotivP organizuje tuto událost již od února roku 2005 a před časem dokonce proběhl Business Brunch® s pořadovým číslem 350. Za tu dobu se formát neustále vyvíjel na základě rozsáhlé zpětné vazby, aby co nejvíce splňoval oprávněně náročné požadavky účastníků.

Cena bez DPH je 1.490 Kč / 60 EUR. 

Úhrada probíhá formou online platby, po úhradě Vám bude do 2 pracovních dnů zaslán daňový doklad. Před akcí obdržíte na Váš e-mail odkaz na virtuální kurz a rovněž přístupové heslo na Business Brunch.

Pro více informací nebo pro možnost platby v EUR neváhejte kontaktovat Barboru Vašinovou fakturace@motivp.com, tel. 777 663 797. 

Více informací o celé akci najdete zde.

Kód Kód: 2890
Kategorie: Business Brunch