24. června: Strategické myšlení a cíle

Neohodnoceno

Účastníci si poslechnou, jakým novým způsobem přemýšlet o strategickém řízení. Důraz bude kladen na strategické myšlení ve stále dynamičtější době, ať už ovlivněné pandemiemi nebo stále se zrychlujícím technologickým pokrokem. Řeč bude o různých strategiích, jejich kladech a záporech.

Nabídka zahrnuje:

  • Účast na Business Brunchi
  • Virtuální kurz před akcí 
  • Microlearning a další průběžné materiály k tématu
1 802,90 Kč
Skladem

Business Brunch® je událost, při které se setkávají personalisté a manažeři z mnoha různých organizací. Každá akce obsahuje vystoupení řečníka k nějakému aktuálnímu nebo významnému tématu, a následuje diskuze a networking. Účastníci mají možnost poznat nové lidi a pohledy na řešení jejich současných problémů nebo výzev. Účastníci také dostávají předem k dispozici virtuální kurz, microlearningové materiály a další podklady, aby byli na probírané téma dobře připraveni a mohli si z něj odnést maximum.

Díky kvalitnímu obsahu a špičkovému technickému zázemí patří Business Brunch® k nejpopulárnějším a nejnavštěvovanějším setkáním personalistů a manažerů v České republice i na Slovensku. Agentura MotivP organizuje tuto událost již od února roku 2005 a před časem dokonce proběhl Business Brunch® s pořadovým číslem 350. Za tu dobu se formát neustále vyvíjel na základě rozsáhlé zpětné vazby, aby co nejvíce splňoval oprávněně náročné požadavky účastníků.

Cena bez DPH je 1.490 Kč / 60 EUR. 

Úhrada probíhá formou online platby, po úhradě Vám bude do 2 pracovních dnů zaslán daňový doklad. Před akcí obdržíte na Váš e-mail odkaz na virtuální kurz a rovněž přístupové heslo na Business Brunch.

Pro více informací nebo pro možnost platby v EUR neváhejte kontaktovat Barboru Vašinovou fakturace@motivp.com, tel. 777 663 797. 

Více informací o celé akci najdete zde.

Kód Kód: 2892
Kategorie: Business Brunch