Akční balíček 3+1

1 hodnocení
Akce Tip
Kompletní balíček Business Brunch v roce 2021
ZDARMAZDARMA

Zde si můžete zakoupit vstupenky na jedinečnou událost Business Brunch®

Cena zahrnuje: 

  • Jeden výtisk knihy Čtyři směry business myšlení ještě před prvním Business Brunchem
  • Účast na všech 4 akcích letošního Business Brunch
  • Virtuální kurzy před každou akcí 
  • Microlearning a další průběžné materiály ke každému tématu
5 408,70 Kč
Skladem

Business Brunch® je událost, při které se setkávají personalisté a manažeři z mnoha různých organizací. Každá akce obsahuje vystoupení řečníka k nějakému aktuálnímu nebo významnému tématu, a následuje diskuze a networking. Účastníci mají možnost poznat nové lidi a pohledy na řešení jejich současných problémů nebo výzev. Účastníci také dostávají předem k dispozici virtuální kurz, microlearningové materiály a další podklady, aby byli na probírané téma dobře připraveni a mohli si z něj odnést maximum.
Díky kvalitnímu obsahu a špičkovému technickému zázemí patří Business Brunch® k nejpopulárnějším a nejnavštěvovanějším setkáním personalistů a manažerů v České republice i na Slovensku. Agentura MotivP organizuje tuto událost již od února roku 2005 a před časem dokonce proběhl Business Brunch® s pořadovým číslem 350. Za tu dobu se formát neustále vyvíjel na základě rozsáhlé zpětné vazby, aby co nejvíce splňoval oprávněně náročné požadavky účastníků.

Cena bez DPH je 4.470 Kč / 179 EUR. 

Po úhradě Vám bude obratem zaslána kniha Čtyři směry business myšlení a před akcí obdržíte rovněž odkaz na přihlášení na Business Brunch®.

Úhrada probíhá formou online platby, po úhradě Vám bude do 2 pracovních dnů zaslán daňový doklad. 

Pro více informací nebo pro možnost platby v EUR neváhejte kontaktovat Barboru Vašinovou fakturace@motivp.com, tel. 777 663 797. 

Více informací o celé akci najdete zde.

Kód Kód: 2897
Kategorie: Business Brunch