Hojnost

Neohodnoceno
Hojnost 51b185447de56
399 Kč –35 %

 "Dochází ropa a přijde hlad. Globální oteplování způsobí rozpad civilizace. Euroatlantickou civilizaci pohltí hordy z Východu.

 

399 Kč –35 % 260 Kč
Momentálně nedostupné

"Dochází ropa a přijde hlad. Globální oteplování způsobí rozpad civilizace. Euroatlantickou civilizaci pohltí hordy z Východu. Po výbuchu supervulkánu zmrzneme". Jak je možné, že všechno tohle funguje a plní první stránky novin i žebříčky bestsellerů v době, kdy se lidstvo jako celek má vůbec nejlépe v celé své historii? V době, kdy technologické a společenské trendy slibují vyřešit všechny problémy z titulních stránek, a to brzy - stačí neudělat nějakou hloupou chybu? Základem knihy je přehled nejnovějšího vývoje základních špičkových technologií v jejich společenském a ekonomickém kontextu a rozbor dopadu jejich nasazení v globálním měřítku, které již probíhá nebo k němuž může rychle dojít.

O autorovi: Peter H. Diamandis je předsedou a ředitelem nadace X PRIZE, spoluzakladatelem a ředitelem Univerzity singularity a spoluzakladatelem Mezinárodní vesmírné univerzity. Založil také více než tucet společností zabývajících se podnikáním v oblasti kosmických technologií. Diamandis vystudoval molekulární biologii a letecké inženýrství na MIT, studium na Lékařské fakultě Harvardovy univerzity nedokončil.
Steven Kotler je autor bestsellerů a novinář, který získal řadu cen. Napsal mimo jiné knihy A Small Furry Prayer, West of Jesus a The Angle Quickest for Flight. Publikuje ve více než šedesáti listech či časopisech včetně The New York Times Magazine, Wired, Discover, Popular Science, GQ a Outside. Má také svůj blog na serveru PsychologyToday.com.

 

Počet stran: 368

Autor: Peter H. Diamandis , Steven Kotler

Rok vydání: 2013

Nakladatelství: Dokořán

 

EAN: 9788073635268

ISBN: 978-80-7363-526-8

 

Kód Kód: 141
Jméno značky: Dokořán
Kategorie: knihy
Položka byla vyprodána…