Kapesní příručka Six Sigma

Neohodnoceno

V příručce je popsán postup zlepšování procesů, který se skládá z pěti etap: Define, Measure, Analyze, Improve, Control.

275 Kč
Momentálně nedostupné

Nejnovější publikace z oblasti Six Sigma – jedinečná pomůcka pro všechny, kdo chtějí systematicky zlepšovat procesy ve službách i ve výrobě, stručná a přehledná. Autor v ní uplatňuje své zkušenosti z patnácti let poradenské i lektorské praxe v nejrůznějších oblastech podnikání – od bank až po cementárny, od dodavatelů automobilového průmyslu po výrobce trvanlivého pečiva.

V příručce je popsán postup zlepšování procesů, který se skládá z pěti etap: Define, Measure, Analyze, Improve, Control.

Každé etapě je věnována jedna kapitola, ve které jsou stručně a přitom prakticky popsány nástroje, které se v projektech Six Sigma opravdu používají. Příručka je určena manažerům, technologům, vedoucím i členům týmů zlepšování procesů a samozřejmě i Green Beltům a Black Beltům. Je napsána jednoduše a srozumitelně. Příručku tedy může použít i ten, kdo statistiku nestudoval ani se jí nikdy soustavně nezabýval.

Autor: Ivan Miller

Nakladatelství: INTERQUALITY, spol. s.r.o.

Rok vydání: 2016

Jazyk: Český

Kód Kód: 2714
Jméno značky: INTERQUALITY
Kategorie: knihy
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…