Když život nejde podle tvých představ

Neohodnoceno

Není ostuda ptát se proč, když život nejde podle našich představ; je to ta nejpřirozenější reakce.

Kniha je již v opotřebeném stavu. Na posledních stranách se nacházejí skvrny, text je ovšem čitelná. V ceně knihy je její opotřebení již zohledněno. 

139 Kč
Momentálně nedostupné

Není ostuda ptát se proč, když život nejde podle našich představ; je to ta nejpřirozenější reakce. A přitom mnohem užitečnější metodou hledání je otázka jak, jak se ke všemu postavit, jak pokračovat dál, jak dál důvěřovat Bohu, jehož cesty nejsou cesty naše a jehož myšlení tolik převyšuje myšlení naše (srov. Iz 55). Leckdy se člověku rázem zhroutí celý životní scénář: rozpadne se rodina, zkrachuje podnikání nebo zemře někdo z nejbližších… Bolest může vyvolat malomyslnost, zahořklost nebo i zatvrzelost a vzdor. Někomu se ale stane výzvou k jobovskému hledání a nakonec k hlubšímu setkání s Bohem. Autorka nám na příkladech skutečných lidí ukazuje, že bolestná událost neznamená nutně tragický konec žití, ale může se stát smysluplným začátkem další životní etapy, v níž nebude chybět radost a štěstí.

 

Kniha je již v opotřebeném stavu. Na posledních stranách se nacházejí skvrny, text je ovšem čitelná. V ceně knihy je její opotřebení již zohledněno. 

 

Počet stran: 112
Autor: Zenová Katrina J.
Rok vydání:
Nakladatelství: Karmelitánské nakladatelství

 

EAN: 9788071956624
ISBN: 978-80-7195-662-4

Kód Kód: 570
Jméno značky: Karmelitánské nakladatelství
Kategorie: knihy
Položka byla vyprodána…