Manažéri na cudzom parkete

Neohodnoceno
Mana ri na cu 4ebd62bd1f2f6
268 Kč –26 %

Ako prekonávať nástrahy interkultúrnej komunikácie - kniha poskytuje návody na úspešnú komunikáciu s partnermi z iných obchodných kultúr a dodržiavanie pravidiel zdvorilého správania v rôznych krajinách sveta. 

268 Kč –26 % 199 Kč
Momentálně nedostupné

 

Ako prekonávať nástrahy interkultúrnej komunikácie - kniha poskytuje návody na úspešnú komunikáciu s partnermi z iných obchodných kultúr a dodržiavanie pravidiel zdvorilého správania v rôznych krajinách sveta. Autor úspešnej knihy "Moderná biznis etiketa pre manažérov" sa tentoraz zameral na niektoré typické obchodné kultúry, ktoré môžu byť pre mnohých manažérov zaujímavé.
Medzinárodné skúsenosti ukazujú, že iba jazyková príprava pre nadväzovanie kontaktov, vytváranie a udržiavanie obchodných vzťahov, nestačí. Komunikácia s partnermi "s rovnakým hardvérom, ale iným softvérom v hlave" si nevyhnutne vyžaduje pochopiť, že ľudia v rozličných obchodných kultúrach rozmýšľajú a chovajú sa rôznymi spôsobmi, pričom tieto odlišnosti bezprostredne ovplyvňujú ich komunikačné správanie. Kniha by mala pomôcť tieto rozdiely nielen spoznať, ale sa v nich vyznať a využívať v praxi. Preto by na ňu nemal sadať prach, ale mala by byť neustále poruke.

 

Počet stran: 224
Autor: Tomáš Borec
Rok vydání: 2009
Nakladatelství: Neopublic Porter Novelli

 

EAN: 9788097022754
ISBN: 978-80-970227-5-4

Kód Kód: 270
Jméno značky: Neopublic Porter Novelli
Kategorie: knihy
Položka byla vyprodána…