Moderní přístupy v řízení podniků v novém podnikatelském prostředí

Neohodnoceno
Modern p st 4eb95fc68b2b7
230 Kč –17 %

Vnitřní prostředí podnikového managementu je potřebné chápat jako dynamickou rovnováhu vztahů mezi prvky podnikových systémů.

II. jakost - poškozený obal

190 Kč
Momentálně nedostupné

Vnitřní prostředí podnikového managementu je potřebné chápat jako dynamickou rovnováhu vztahů mezi prvky podnikových systémů. Zkracování inovačních cyklů, stále tvrdší konkurence a vzrůstající požadavky poptávky mají za následek obtížnější a nákladnější umísťování produktů na trhu. Tento vývoj klade vysoké nároky na podnikový management.

Kniha autorů prof. Emila Svobody, Ing. Libora Bittnera a Ing. Patrika Svobody Moderní přístupy v řízení podniků v novém podnikatelském prostředí, není jen další z řady knih, popisujících a opisujících obecné zásady managementu podniků. Akcentuje především moderní a málo známou metodu využití účetních dat pro manažerské rozhodování.

Netradičně, a to nejen pro manažery, ale i pro odborníky v účetnictví, jsou zpracovány kapitoly, popisující vypovídací schopnost účetních výkazů a jejich zpracování v informačním systému.

Jednotlivé kapitoly (Zájmové skupiny, manažerské funkce a role; Požadavky podnikového managementu na informace, informační systém a informační technologie; Využití účetních dat pro manažerské rozhodování; Vypovídací schopnost účetních výkazů; Podnikatelské strategie a vybrané metody jejich tvorby a analýzy atd.) se zabývají celou procesní škálou managementu, akcent je však jednoznačně dán právě na metodu využití účetních dat pro (strategické) rozhodování podnikového managementu.

Teoretické stati jsou doplněny skutečnými účetními výkazy významné firmy jako důkaz toho, že tato metoda, kterou si autoři vyzkoušeli v praxi, přináší velmi prospěšné výsledky.

Knihu si se zájmem přečtou jak odborníci v oblasti účetnictví, tak manažeři. Najdou v ní mnoho návodů jak spojit své síly ve prospěch podniku.

 II. jakost - poškozený obal

Počet stran: 220
Autor: Emil Svoboda, Libor Bittner, Patrik Svoboda
Rok vydání:
Nakladatelství: Professional Publishing

 

EAN: 9788086946126
ISBN: 978-80-8694-612-6

Kód Kód: 666
Jméno značky: Professional Publishing
Kategorie: knihy
Položka byla vyprodána…