Na čem dnes záleží

Neohodnoceno
Na em dnes z 5216fe909e90b
369 Kč –19 %

Jak zvítězit ve světě nekonečné změny, zuřivé konkurence a nikdy nekončící inovace.

Poslední kniha Garyho Hamela , podle mnohých jednoho z nejuznávanějších myslitelů managementu a fungování firem. Pokud se vám líbila Svoboda v práci, tato kniha vás nejspíš potěší též. Nás nadchla - např. Snídaně o Apple nebo O hodnotách .

369 Kč –19 % 300 Kč
Momentálně nedostupné

Jak zvítězit ve světě nekonečné změny, zuřivé konkurence a nikdy nekončící inovace.

Poslední kniha Garyho Hamela , podle mnohých jednoho z nejuznávanějších myslitelů managementu a fungování firem. Pokud se vám líbila Svoboda v práci, tato kniha vás nejspíš potěší též. Nás nadchla - např. Snídaně o Apple nebo O hodnotách . Přináší oči otevírající souvislosti, mistrně vysvětluje podstatu problémů dnešních firem, popisuje, jak se mění dnešní svět, co to znamená pro každou firmu a každého pracujícího a předně ukazuje, na co se zaměřit, v případě že chce firma přežít v hyper-konkurenčním 21.století. Téma této knihy se stane podle všeho již brzy velmi palčivým i v naší části světa stavějícím do velké míry na montážním průmyslu.

Najdete zde i další konkrétní příklady fungování firem, které se organizují jinak než zaběhlým, konvečním zůsobem (např. Bank of New Zealand, Morning Star , Apple nebo W. L. Gore ) vč. několika zajímavých návodů na to, jak se svobodou ve firmě začít.

 

Počet stran: 320
Autor: Gary Hamel
Rok vydání: 2013
Nakladatelství: Peoplecomm

 

EAN: 9788090489066
ISBN: 978-80-904890-6-6

Kód Kód: 681
Jméno značky: Peoplecomm
Kategorie: knihy
Položka byla vyprodána…