Public relations

Neohodnoceno
Public relations 4eafc0fcecc45
599 Kč –50 %

2. jakost, poškozený obal

 

Kniha poskytuje komplexní pohled na problematiku oboru public relations – nedefinuje a nevnímá PR pouze jako součást podnikového marketingu, ale i jako komplexní obor a dovednost ovlivňovat mínění.

599 Kč –50 % 299 Kč
Momentálně nedostupné

Kniha poskytuje komplexní pohled na problematiku oboru public relations – nedefinuje a nevnímá PR pouze jako součást podnikového marketingu, ale i jako komplexní obor a dovednost ovlivňovat mínění. PR zařazuje do kontextu dalších příbuzných oborů vztahujících se k mediálním strategiím a k teoriím persvaze (mediální marketing, management, sociologie organizací, sociologie médií, strategická studia, diplomacie atd.) a zasvěceně mapuje jednotlivé přístupy. Kniha je určena nejen studentům mediálních studií a manažerských škol a pracovníkům firemních PR, marketingu a PR agentur, ale všem, kteří musejí efektivně komunikovat s veřejností nebo zájmovými skupinami, a to zejména prostřednictvím masmédií.
Jacquie L’Etang pracovala v mnoha oblastech PR u společnosti British Council, napsala řadu knih na téma PR. Vede manažerské programy pro PR pracovníky a studenty PR.

 

Počet stran: 344
Autor: L'Etang, Jacquie
Rok vydání: 2009
Nakladatelství: Portál

 

EAN: 9788073675967
ISBN: 978-80-7367-596-7

Kód Kód: 774
Jméno značky: Portál
Kategorie: knihy
Položka byla vyprodána…