Simplify your time - Konečně mít čas

Neohodnoceno
c
199 Kč –80 %

Už žádné přeplněné plánovací kalendáře, neustálý stres a nekonečně dlouhé seznamy toho, co musíte udělat.

 

II. jakost - lehce poškozeno

40 Kč
Momentálně nedostupné

S pomocí jednoduchých zásad obsažených v knize simplify your time se naučíte, jak se suverénně a klidně vypořádat s časovou tísní a naléhavými úkoly. Získejte zpět čas na podstatné věci!

Lothar Seiwert, spoluautor světového bestselleru simplify Your Life, vám ukáže, jak snadno zvládnout své úkoly, abyste mohli žít šťastnější a uvolněnější život. Díky jeho radám budete opět mít čas na to, co je opravdu důležité! simplify rady, tipy a doporučení pro lepší využití času simplify your time znamená zjednodušení základní idea myšlení simplify je Méně, zato lépe! I vy můžete konečně mít čas, pokud si do budoucna dovolíte být o trochu svéhlavější a zbavíte se všeho nudného a zbytečného. Smyslem simplify your time není ušetřit čas, abychom mohli ještě více zrychlit a napěchovat si den ještě větším množstvím práce. Myšlení simplify vás naučí vážit si času, spřátelit se s ním, zlepšit kvalitu svého života a také dosahovat lepších výsledků v práci.

Poznejte tajemství simplify simplify your time cesta vede od největších mýtů o čase, přes časovou typologii osobnosti a časové nástroje až k životním snům a přáním. Na konci simplify your time cesty se naučíte vytvořit prostor pro úspěch a odpočinek, výkon a lehkost. Hlavně však konečně pocítíte, že jste pány svého času!

II. jakost - lehce poškozeno 

Autor: Werner Tiki Küstenmacher; Lothart Seiwert

Vydavatel: Anag

Rok vydání: 2013

Jazyk: český

Kód Kód: 2636
Jméno značky: Anag
Kategorie: knihy
Položka byla vyprodána…