Business Brunch® Zpětná vazba 21. 3. 2023

Neohodnoceno
Novinka
Kopie návrhu BB2023 A5 4 strany k databázi firem (3)

Nejen pochvala dokáže motivovat k lepšímu výkonu. Pomoci může také dobře míněná konstruktivní kritika, ze které si druhá strana odnese podněty umožňující její vlastní růst. Zakladatel kybernetiky Norbert Wiener, kdysi prohlásil - “Jak mám vědět, co jsem řekl, dokud jsem neslyšel odpověď?” Tato myšlenka je myšlenkou zpětné vazby, která představuje nejdůležitější součást aktivní komunikace. Nedíváme se ale jen zpět, ale také dopředu a podle pohyblivých cílů korigujeme své chování. Zaměříme se také na praktickou aplikaci, budeme si říkat jaké jsou naše možnosti a věnovat se budeme i cílům, které pojmeme jinak. To vše bude tématem pro letošní první Business Brunche ®.

3 012,90 Kč
Skladem

Business Brunch® 2023 není jen soubor odborných, avšak nesouvisejících přednášek. Jedná se o kvalitní s komplexní celoroční vzdělávání, ze kterého budete čerpat ještě dlouho poté.

 

Co získáte:

  • Každý účastník získá virtuální kurz, který může shlédnout ještě před začátkem akce, aby na ni mohl přijít dobře připraven a odnést si z ní maximum.
  • I letos tu bude tištěná příručka, kterou doručíme před setkáním každému účastníkovi a která obsahuje články, cvičení, tipy, přepisy rozhovorů a další formáty.
  • Business Brunche se lze zúčastnit online z pohodlí vašich domovů či kanceláří. Pokud vám termín nevyhovuje, máte možnost se na záznam kdykoliv podívat zpětně.
  • Po skončení akce obdrží každý účastník doplňkové materiály, které konkrétní téma dále rozvíjí a pomáhají převést nově nabité vědomosti z teorie do praxe.
Kód Kód: 2950
Kategorie: Business Brunch
Zpět do obchodu