Cukr a bič nefungují

Neohodnoceno
Cukr a bi nefu 5226fab8ed9e6
ZDARMAZDARMA

Benefitní programy mohou být nákladné a neúčinné. Primárně odměňují zaměstnance, kteří už jsou vysoce angažovaní a produktivní. 

349 Kč
Skladem

Benefitní programy mohou být nákladné a neúčinné. Primárně odměňují zaměstnance, kteří už jsou vysoce angažovaní a produktivní. Co je ještě horší, tyto programy vlastně snižují motivaci zaměstnanců, protože se orientují na individuální uznání, spíše než na celkový úspěch týmu, což je cílem. Přesto se mnoho podniků prvotně obrací tímto směrem, neboť neznají lepší alternativu. A tak když dojde na změny vaší organizační kultury, cukr a bič nefungují!

To co skutečně funguje, je uznávaný model RESPEKTU od Dr. Paula Marciana, který vám poskytuje specifická a nenákladná řešení na míru, spolu s akčními plány založenými na sedmi principech angažovanosti zaměstnanců, které jsou prokázané a podložené desítkami let výzkumu a praxe. Ty vám umožní vyhodnotit situaci, diagnostikovat potíže a vyřešit angažovanost na pracovišti.

„Tato kniha by měla být k dispozici každému, kdo má zadávat práci dalším lidem! Je to nedocenitelný nástroj pro libovolného manažera na libovolné úrovni.“
John L. Rice, vicepresident pro řízení lidských zdrojů, Tyco International

 

Počet stran: 240

Autor: Paul Marciano, Ph.D.

Rok vydání: listopad 2013

Nakladatelství: Motiv Press

 

EAN: 9788090413399

ISBN: 978-80-904133-9-9

Kód Kód: 486
Jméno značky: MotivPress
Kategorie: knihy

Představení knihy

RESPECT

Zpět do obchodu