OSO! Opravdu správná otázka!

Neohodnoceno
258 OSO titulka
ZDARMAZDARMA

Nakladatelství Motiv Press vydávající jedinečné publikace pro management a osobní rozvoj představuje mezinárodní bestseller s více než milionem prodaných výtisků v 26 zemích.

249 Kč
Skladem

Nakladatelství Motiv Press vydávající jedinečné publikace pro management a osobní rozvoj představuje mezinárodní bestseller s více než milionem prodaných výtisků v 26 zemích. „OSO! Opravdu správná otázka!“ je knihou, kterou přečtete jedním dechem a je ideální i pro velmi zaměstnané čtenáře. Jde o skvělý nástroj pro neziskové organizace, firmy, týmy i jednotlivce plná praktických příkladů a ukázek z praxe.

Kniha, která je v zahraničí již fenoménem, se zaměřuje na nejdůležitější otázku v dnešním podnikání a ve společnosti: otázku osobní zodpovědnosti. Její nedostatek vede k pocitům viny, stěžování si, obviňování a prokrastinaci (tendence neustále odkládat důležité úkoly). Žádná organizace ani člověk přitom nemohou být v životě nebo na trhu úspěšní bez osobní zodpovědnosti.

Stručná, jasná a praktická kniha „OSO! Opravdu správná otázka!“ poskytuje metodu pro uvedení osobní zodpovědnosti do každodenního jednání, které může přinést úžasné výsledky: vyřešené problémy, odstraněné bariéry, vylepšené služby či týmovou práci.

Knihu v originále (QBQ!) si také můžete zakoupit u nás stejně jako další knihy Johna Millera (Parenting QBQ!, Flipping the Switch! a Outstanding!)

 

Počet stran: 136

Autor: John Miller

Rok vydání: 2014

Nakladatelství: Motiv Press

 

EAN: 9788087981047

ISBN: 978-80-87981-04-7

Kód Kód: 57
Jméno značky: MotivPress
Kategorie: knihy
Zpět do obchodu