Otočte svou loď!

Neohodnoceno
258 Otocte svou lod titulka 675845849
ZDARMAZDARMA

V knize Otočte loď! představil bývalý kapitán amerického námořnictva David Marquet nový, odvážný přístup k vedení, vycházející z jeho vlastní zkušenosti s nápravou problémové ponorky USS Santa Fe.

199 Kč
Skladem

V knize Otočte loď! představil bývalý kapitán amerického námořnictva David Marquet nový, odvážný přístup k vedení, vycházející z jeho vlastní zkušenosti s nápravou problémové ponorky USS Santa Fe. Vzdal se tradičního modelu založeného na velení a řízení a místo toho posádku pobízel, aby přijímala odpovědnost za každý jednotlivý čin. Nelichotivé výsledky Santa Fe se rychle zlepšily a loď začala získávat ocenění pro nejlepší loď ve své třídě.

Nyní se Marquet vrací s příručkou, s jejíž pomocí může čtenář jeho metody uplatnit i ve své organizaci. Příručkačtenářům díky bohaté zásobě otázek a cvičení navádějících k delegování pravomocí a inspirování ostatních pomůže vytvořit pracovní kolektiv založený na osobní odpovědnostia vzájemné důvěře. Ať sedíte v kanceláři nebo se plavíte na ponorce, pomohou vám tyto návody a nástroje vybudovat zdravější a výkonnější pracovní prostředí, abyste i vy mohli tu svou loď otočit na správnou cestu.

 „Nejlepší návod pro manažery všeho druhu, jak delegovat pravomoci, školit a povzbuzovat k maximálním výkonům.“ – časopis Fortune

 „Dobře napsaná, pohlcující a poučná kniha, která nabízí strhující pohled na život na palubě jaderné ponorky. Marquetova úspěšná přeměna Santa Fe odhaluje, jaké odhodlání musí mít každý správný důstojník a gentleman… a inovativní lídr.“ – časopis Success

 „Jedna z dvanácti nejlepších knih pro byznys všech dob.“ – web společnosti The Motley Fool.

 

Počet stran: 172

Autor: L. David Marquet

Rok vydání: 2016

Nakladatelství: Motiv Press

 

EAN: 9788087981177

ISBN: 978-80-87981-17-7

Kód Kód: 471
Jméno značky: MotivPress
Kategorie: knihy
Zpět do obchodu